W dniu 7 października 2018 roku, w reprezentacyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA LEGIONOWO, w Legionowie odbył się Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite. Jego organizatorem był UKS Mazowieckie Centrum Karate na czele z Sensei Dariuszem Kowalskim 3 dan. Zawody objęli honorowym patronatem Prezydent Miasta Legionowo i Starosta Legionowski. Wystartowało ponad 130 zawodników z 14 klubów (Białystok, Radom, Tarnobrzeg, Łódź, Oświęcim, Kozienice, Koło, Otwock, Turek, Darłowo, Rzeszów, Legionowo, Szydłowiec i Warszawa). Sędzią głównym był Shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok).

Reprezentacja naszego klubu składała się z czterech zawodników pod opieką Sempai Tomasza Krekory 1 kyu. 

Wyniki naszych zawodników: 

kat. Senior plus 80 kg

1 miejsce- Mariusz Fiet

kat. Senior – 80 kg

3 miejsce- Maciej Celuch.

kat. Junior starszy plus 80 kg

2 miejsce- Patryk Kowalczyk

kat. Junior starszy – 65 kg

2 miejsce- Michał Cwil

Gratulujemy, OSU!