Rok szkolny 2016/2017 czas zacząć:

KOZIENICE

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
(ul. Kościuszki 1)

Poniedziałek:

grupa starsza- godz.: 18.00 – 19.30

HALA SPORTOWA, SIŁOWNIA (ul. Głowaczowska 48)

Poniedziałek:

grupa starsza, zawodnicy kumite- godz.19.30-21.00

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

(ul. Konarskiego 4):

Środa: 

grupa młodsza- godz. 17.00 – 18.00
grupa średnia- godz. 18.00 – 19.15
grupa starsza- godz. 19.15 – 21.00

Piątek: 

grupa młodsza- godz. 17.00 – 18.00
grupa średnia- godz. 18.00 – 19.15
grupa starsza- godz. 19.15 – 21.00

PUŁAWY

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 (ul. Wróblewskiego 11):

Wtorek: 
grupa młodsza- godz. 18.45 – 19.40
grupa starsza- godz. 19.40 – 21.00
Piątek: 
grupa młodsza- godz. 18.45 – 19.40
grupa starsza- godz. 19.40 – 21.00

LIPSKO

GIMNAZJUM IM. K.K.BACZYŃSKIEGO
(ul. Zwoleńska 16A)

Środa:
godz. 17.00- 18.30
Sobota:
godz. 13.00- 14.30

POLICZNA


ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH 
(ul. Żeromskiego 44)

Czwartek:
godz. 17.00-18.00
Sobota:
godz. 9.30-10.30

ZWOLEŃ

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
(ul. Ludowa 35)

Wtorek:
grupa młodsza godz. 17.00- 18.00
grupa starsza godz. 18.00 – 19.00
Sobota: 
grupa młodsza godz. 10.00 – 11.00
grupa starsza godz. 11.00 – 12.00

PIONKI

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 (ul. Słowackiego 4)

Poniedziałek:
grupa młodsza- godz.18.00- 19.00
grupa starsza- godz. 19.00- 20.00

Środa:
grupa młodsza- godz.18.00- 19.00
grupa starsza- godz. 19.00- 20.00

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „KOLOROWE PUDEŁKO” (ul. Plac Konstytucji 3 Maja 5)

Czwartek:

grupa młodsza- godz.9.00- 9.30
grupa starsza- godz. 9.30- 10.00

 

GARBATKA- LETNISKO

ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH
(ul. H. Lewandowicz 2)

Poniedziałek:
godz. 17.00- 18.30
Piątek:
godz. 17.00- 18.30

CZARNOLAS

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA 
(Czarnolas 87)

Sobota:
godz. 11.00- 12.00

Dowiedz się więcej:

Wspomnień czar:

Najnowsze informacje:

dsc_0032

V Mikołajkowy Turniej Oyama Karate o Puchar Wójta Gminy Garbatka- Letnisko, 3 grudnia 2016

W dniu 3 grudnia 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu...
więcej
2016-11-26-pj1_4424

European Kyokushinkai Tezuka Group Open Championship 2016. Wałbrzych 26 listopada 2016

     W dniach 26-27 listopada 2016 roku, w...
więcej
zdjecie-glowne

Turniej Sprawnościowy Karate, Lipsko 19 listopada 2016

W dniu 19 listopada 2016 roku w sali gimnastycznej...
więcej
dsc03204

Otwarty Puchar Polski Wschodniej Oyama Karate w Kumite, Padew Narodowa, 29 października 2016

...
więcej
DSC_0852

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, Kozienice 12 czerwca 2016

...
więcej
DSC_0817

XVII Turniej NKSW Wulkan w Kata, Kozienice 4 czerwca 2016

...
więcej
DSC_0188

Obóz sportowy Oyama Karate Poddąbie 2016

Po wielu miesiącach nauki, treningów, rzetelnych...
więcej
11693983_732293046880741_455309117808435075_n

Obóz sportowy Oyama Karate Łazy 2015

Jak co roku tradycji stało się zadość. Wraz z nastaniem...
więcej
10407947_557702424339805_3123357874358916738_n

Obóz sportowy Oyama Karate Łeba 2014

Po wielu miesiącach nauki, treningów, żmudnych...
więcej
Turniej Sprawnościowy Karate, Lipsko 19 listopada 2016

Turniej Sprawnościowy Karate, Lipsko 19 listopada 2016

W dniu 19 listopada 2016 roku w sali gimnastycznej Gimnazjum Im. K.K.Baczyńskiego w Lipsku zorganizowany został Turniej Sprawnościowy Karate. W zawodach wystartowało 44 zawodniczek i zawodników naszego klubu, z dwóch grup zamiejscowych tj. z Lipska i Puław. Sędzią... czytaj dalej