W dniach od 13 do 27 sierpnia 2006 roku Klub przebywał na obozie sportowym w miejscowości Łazy koło Koszalina. Razem z nami w Ośrodku Wczasowym „Bryza” przebywali zawodnicy z Dolnośląskiego Klubu Oyama Karate wraz z sensei Grzegorzem Trzeciakiem 2 dan oraz sensei Sebastianem Mielcarkiem 2 dan.

Kadrę naszego Klubu stanowili: Sensei Andrzej Suwała 2 dan, sempai Andrzej Jastrzębski 2 kyu oraz sempai Robert Zychla 2 kyu. Grupa z naszego klubu liczyła 40 osób. Obóz zapisał się w pamięci jako obóz przetrwania. Na 14 dni pobytu nad morzem 11 było mocno deszczowych. Ubrania nie nadąrzały schnąć. Wszędzie gdzie okiem sięgnął były porozwieszane sznurki z ubraniami, natomiast korytarze były pokryte suszarkami. W trakcie obozu miały miejsce takie atrakcje jak: koncert Pana Pyzalskiego, występ magika w asyście wróżki. Zorganizowano ponadto wyścigi gokartów oraz przejażdżki quadem po plaży. Podczas obozu odbyło się bardzo dużo treningów, a trening nocny na długo pozostanie w pamięci (grupa młodsza 45 minut, grupa starsza 3,5 godziny). Podczas obozu zorganizowana była wycieczka do Kołobrzegu: latarnia, muzeum , rejs statkiem, poligon wojskowy.