W dniu 1 marca 2019 roku w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach rozegrany został V Turniej Młodego Siłacza. Zawody zgromadziły 119 zawodniczek i zawodników rywalizujących w 8 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Komisji sędziowskiej w składzie: Sempai Piotr Bednarek 1 kyu, Sempai Gabriel Cwil 2 kyu przewodniczył Sensei Andrzej Suwała 4 dan.

W czasie ceremonii podsumowania zawodów puchary i dyplomy wręczali: Burmistrz Miasta i Gminy Kozienice Piotr Kozłowski, Sensei Andrzej Suwała oraz Sempai Piotr Bednarek i Gabriel Cwil.

Wyniki:

Kat. Smerf dziewczęta:

1 miejsce- Dorota Wojciechowska

2 miejsce- Hanna Karcz

3 miejsce- Zuzanna Charęza

Kat. Smerf chłopcy:

1 miejsce- Krzysztof Kowalski

2 miejsce- Jakub Kordecki

3 miejsce- Matteo Pacek

Kat. Dziecko dziewczęta:

1 miejsce- Hanna Ryczkowska

2 miejsce- Liliana Pakuła

3 miejsce- Maria Dryjer

Kat. Dziecko chłopcy:

1 miejsce- Antoni Wróblewski

2 miejsce- Kacper Baran

3 miejsce- Aleksander Stritzel

Kat. Dziecko starsze dziewczęta:

1 miejsce- Irmina Lenarcik

2 miejsce- Anna Domagała

3 miejsce- Maja Jaroszek

Kat. Dziecko starsze chłopcy:

1 miejsce- Szymon Grabowski

2 miejsce- Jakub Molendowski

3 miejsce- Antoni Konarski

Kat. Młodzik dziewczęta:

1 miejsce- Anna Sadurek

2 miejsce- Zuzanna Sobania

3 miejsce- Lidia Grzebalska

Kat. Młodzik chłopcy:

1 miejsce- Dominik Kustra

2 miejsce- Oliwier Traczyk

3 miejsce- Piotr Traczykowski

Kat. Kadet dziewczęta:

1 miejsce- Julia Kowalik

2 miejsce- Amelia Bernacik

3 miejsce- Sylwia Podolska

Kat. Kadet chłopcy:

1 miejsce- Wiktor Wiśniewski

2 miejsce- Wojciech Wiśniewski

3 miejsce- Patryk Michalski

Kat. Junior dziewczęta:

1 miejsce- Katarzyna Klimowicz

2 miejsce- Aleksandra Piwońska

3 miejsce- Paulina Jastrzębska

Kat. Junior chłopcy:

1 miejsce- Piotr Sękulski

2 miejsce- Antoni Maciąg

3 miejsce- Tymoteusz Kuc

Kat. Open dziewczęta:

1 miejsce- Karolina Ptaszek

2 miejsce- Marta Kowalczyk

3 miejsce- Nadia Kozieł

Kat. Open chłopcy:

1 miejsce- Mariusz Fiet

2 miejsce- Wiktor Grudziński

3 miejsce- Patryk Kołsut

Kat. Mama:

1 miejsce- Anna Strzelczyk- Pakuła

2 miejsce- Elżbieta Dolot

3 miejsce- Beata Skiba

Kat. Tata:

1 miejsce- Jacek Ryczkowski

2 miejsce- Tomasz Woźniak

3 miejsce- Tomasz Pakuła

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Ludwiczakowi dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach za pomoc organizacyjną w przygotowaniu turnieju.

Gratulujemy, OSU!